Wedstrijdverslagen
update: 21.05.2012



Merefeldia A1 laat zege glippen tegen Panningen Afdrukken

Zoals op elke zaterdagmiddag was daar weer het strijdplan van de dag door Marcel ‘de kuep’ kuepers. Door de al lang aanhoudende personele problemen kwam de volgende opstelling tot stand: Huijerjans; Bloemers, Smedts, Verheijen, Wiechmann; T. Stienen, Jeurninck, Van de Berkmortel, Schreurs; Greijmans, N. Stienen. Helaas was er geen basisplaats weggelegd voor onze Daan ’10 inch’ Knapen omdat zijn voetballende kwaliteiten toch meer gewaardeerd worden in het geval van nood. Joris ‘anabole’ Huijerjans was geëmotioneerd door het vertrouwen dat hij kreeg van Marcel ‘de kuep’ Kuepers en Robert ‘ de witte’ Coumans. Mede door blessures en een schorsing was er maar 1 wisselspeler in de vorm van Daan ’10 inch’ Knapen, daarom werd er gekozen voor 2 versterkingen vanuit de B2.

 

Tijdens de warming-up was al te zien dat we er zin in hadden. De beleving, daar draait het om waren de wijze woorden vooraf van de Kuep.

 

Klokslag 3 uur was het zover, we konden beginnen. Meteen was al duidelijk dat de beleving van de warming-up mee was genomen naar het hoofdveld. Duels werden gewonnen en het positiespel was prima in orde. Marcel ‘de kuep’ Kuepers zag dan eindelijk het resultaat van wekenlang positiespel op de trainingen en was dan ook zeer rustig langs de kant. Al snel, mede door dat goede positiespel kwamen er kansen voor Merefeldia A1. Na 25 minuten spelen was het Jimmy ‘zomertijd’ Greijmans die doordrong in het strafschopgebied van de tegenstander. Jimmy werd gevloerd door zijn tegenstander en versierde zo een strafschop. Captain Jesse ‘penalty’ Smedts greep het initiatief en ging voor zijn 1e doelpunt van dit seizoen. Daan ’10 inch’Knapen en Ronald ‘beachboy Van den Einden zagen het echter toch niet zo zitten en vreesde dat deze penalty er niet in ging. Helaas koos de keeper voor de goede hoek want Jesse ‘penalty’Smedts schoot niet zuiver en hard genoeg in om de hem te verschalken. Achteraf was het commentaar van Jesse: Ich dacht nog, ich doon unne panenka.

 

Niet veel later was er dan toch de verdiende voorsprong voor Merefeldia A1. Jimmy ‘zomertijd’ Greijmans had een bevlieging en schoot koelbloedig binnen. Dit zorgde voor veel vreugde op het veld maar ook langs de kant. Adri ‘akkefietje’ Migchels en Nick ‘neuscorrectie’ Wijnen vlogen elkaar in de armen en Dirk ‘ dikkop’ Bennebroek liet zijn geluk zien door een brede glimlach. Ook vedette van het 3e elftal Ben van de Boel kon zijn geluk niet op.

 

Helaas wist Merefeldia A1 de voorsprong niet vast te houden. Een vrije trap van Panningen A1 kon ondanks de brede armen van Joris ‘anabole’ Huijerjans niet gekeerd worden. De bal glibberde door de handen van de sluitpost en stuiterde zo in het doel.

 

Net voor het fluitsignaal voor de rust wist Paul ‘go go gadget’ Verheijen toch nog een voorsprong op het scorebord te zetten. Na een corner van Glenn ‘ auw miene inkel’ Jeurninck wist Paul ‘go go gadget’ Verheijen van dichtbij binnenschieten. Panningen appelleerde voor een vrije trap na een overtreding van Wouter ‘de schoffel’ van de Berkmortel maar de scheidsrechter zei zoals wel vaker in de wedstrijd: Ig haaj het neet gezeen.

Met deze voorsprong gingen we aan de thee en was er de gelegenheid voor Marcel ‘de kuep’Kuepers om de mannen nog extra op scherp te zetten.

 

Met dezelfde beleving moesten we de 2e helft ingaan en dat lukte aardig. Panningen A1 zette iets meer aan maar verdedigend hielden we het goed vast. Eric ’90 minutes’ Bloemers en Rowan ‘lier mig ut get moves’ Wiechmann stopten de snelle buitenspelers goed af en ook het centrum van de verdediging hield de pot dicht.

 

Helaas werd de stand toch gelijk getrokken door Panningen A1 na een corner. Opnieuw ging goalie Joris ‘anabole’ Huijerjans niet voluit en zo belande de bal opnieuw in het netje. Joris meende toch echt dat het een overtreding was van de tegenstander maar opnieuw had de scheids hetzelfde antwoord klaar: ig haaj het neet gezeen.

 

Verschillende keren had de scheids het niet gezien. Bij een elleboogstoot op het mooie gezichtje van Jesse ‘penalty’ Smedts moest Ronald ‘beachboy’ Van den Einden met de waterzak aantreden. Ook bij Thomas moest het heilige Merefeldiawater zijn werk doen maar beide konden doorvoetballen, Ondanks de koppijn van Jesse’penalty’ Smedts. Maar natuurlijk had Marcel ‘de kuep’ Kuepers een wijs antwoord: Doa mojje now mer efkes neet aan dinken! Helaas deed Glenn ‘auw miene inkel’ Jeurninck zijn naam eer aan want door een grove overtreding kon hij wederom niet de 90 minuten vol maken. Glenn ‘auw miene inkel’ Jeurninck gaf aan de verzorger van de dag ( Ronald ‘beachboy’ Van den Einden) aan dat hij er niet van stond te kijken als zijn enkel opnieuw gebroken was. Gelukkig viel het uiteindelijk reuze mee met een flinke blauwe plek en een lelijke wond.

 

Het spel golfde op en neer en beide teams kregen goede kansen. Zo ook voor Thomas ‘ trektj de ker’ Stienen die na een geweldige combinatie op het middenveld met onder andere Sits ‘het inzicht’ Schreurs en Jimmy ‘zomertijd’ Greijmans met een knap schot het doel onder vuur nam maar het schot miste wat kracht en verdween in de handen van de keeper.

Mede door enkele gemiste kansen voorin en een solide verdediging bleef het bij 2-2. Een uitslag waar Merefeldia A1 misschien voor had getekend voor de wedstrijd maar door het spelverloop misschien toch 2 punten heeft laten liggen. Marcel ‘de kuep’ Kuepers en Robert ‘ de witte’ Coumans waren na afloop tevreden mede door de inzet en beleving.

 

Volgende week staat Oda A1 op het programma voor de Nederweertenaren. Hopelijk is de selectie dan weer groter door het terugkeren van Adri ‘akkefietje’ Migchels en Ronald ‘Beachboy’ Van den Einden. Wat betreft Noel ‘trektj de ker Jr.’ Stienen hebben we hem er graag bij. Michel en Kevin worden ook bedankt voor hun eerste momenten Bij de A1.

 
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor
Sponsor