3e klasse 12

Datum Thuis Uit Uitslag
18-12-2021 Mierlo Hout JO19-3 RKSV Heeze JO19-2 2 - 2
18-12-2021 Merefeldia JO19-2 Mifano JO19-3 -
11-12-2021 NWC JO19-4 DESM JO19-2 5 - 1
11-12-2021 Merefeldia JO19-2 RKSV Heeze JO19-2 -
11-12-2021 Mierlo Hout JO19-3 SV De Braak JO19-2 1 - 7
11-12-2021 S.V. Brandevoort JO19-4 ONDO JO19-2 3 - 6
11-12-2021 SV Budel JO19-3 SV Someren JO19-3 -
11-12-2021 Mifano JO19-3 Bruheze JO19-2 2 - 4
04-12-2021 RKSV Heeze JO19-2 SV Budel JO19-3 -
04-12-2021 SV De Braak JO19-2 Merefeldia JO19-2 -
04-12-2021 ONDO JO19-2 NWC JO19-4 2 - 3
04-12-2021 Bruheze JO19-2 Mierlo Hout JO19-3 -
04-12-2021 DESM JO19-2 Mifano JO19-3 7 - 0
04-12-2021 SV Someren JO19-3 S.V. Brandevoort JO19-4 3 - 4
27-11-2021 NWC JO19-4 RKSV Heeze JO19-2 1 - 2
27-11-2021 S.V. Brandevoort JO19-4 Bruheze JO19-2 5 - 0
27-11-2021 Merefeldia JO19-2 SV Someren JO19-3 3 - 0
27-11-2021 Mierlo Hout JO19-3 DESM JO19-2 -
27-11-2021 SV Budel JO19-3 ONDO JO19-2 2 - 2
27-11-2021 Mifano JO19-3 SV De Braak JO19-2 2 - 6
20-11-2021 RKSV Heeze JO19-2 S.V. Brandevoort JO19-4 7 - 2
20-11-2021 SV Someren JO19-3 Mierlo Hout JO19-3 1 - 4
20-11-2021 Bruheze JO19-2 SV Budel JO19-3 4 - 3
20-11-2021 DESM JO19-2 Merefeldia JO19-2 1 - 2
20-11-2021 ONDO JO19-2 Mifano JO19-3 4 - 5
20-11-2021 SV De Braak JO19-2 NWC JO19-4 6 - 5
10-11-2021 SV Someren JO19-3 NWC JO19-4 1 - 6
06-11-2021 NWC JO19-4 Merefeldia JO19-2 1 - 4
06-11-2021 S.V. Brandevoort JO19-4 SV De Braak JO19-2 1 - 8
06-11-2021 ONDO JO19-2 Bruheze JO19-2 0 - 7
06-11-2021 RKSV Heeze JO19-2 SV Someren JO19-3 6 - 0
06-11-2021 SV Budel JO19-3 DESM JO19-2 2 - 1
06-11-2021 Mifano JO19-3 Mierlo Hout JO19-3 4 - 4
30-10-2021 Mierlo Hout JO19-3 SV Budel JO19-3 5 - 2
30-10-2021 DESM JO19-2 S.V. Brandevoort JO19-4 3 - 7
30-10-2021 Bruheze JO19-2 RKSV Heeze JO19-2 5 - 4
30-10-2021 SV De Braak JO19-2 ONDO JO19-2 7 - 0
23-10-2021 Bruheze JO19-2 SV Someren JO19-3 3 - 2
23-10-2021 Mierlo Hout JO19-3 Merefeldia JO19-2 2 - 4
23-10-2021 RKSV Heeze JO19-2 Mifano JO19-3 7 - 2
20-10-2021 Bruheze JO19-2 SV De Braak JO19-2 3 - 5
16-10-2021 ONDO JO19-2 Mierlo Hout JO19-3 4 - 2
16-10-2021 SV Budel JO19-3 NWC JO19-4 7 - 1
16-10-2021 SV Someren JO19-3 DESM JO19-2 4 - 4
16-10-2021 S.V. Brandevoort JO19-4 Merefeldia JO19-2 1 - 4
09-10-2021 NWC JO19-4 S.V. Brandevoort JO19-4 4 - 2
09-10-2021 Merefeldia JO19-2 Bruheze JO19-2 3 - 1
09-10-2021 SV De Braak JO19-2 SV Someren JO19-3 15 - 3
09-10-2021 Mifano JO19-3 SV Budel JO19-3 7 - 4
09-10-2021 DESM JO19-2 ONDO JO19-2 1 - 1
02-10-2021 Bruheze JO19-2 SV Someren JO19-3 -
02-10-2021 ONDO JO19-2 Merefeldia JO19-2 1 - 5
02-10-2021 RKSV Heeze JO19-2 DESM JO19-2 3 - 0
02-10-2021 SV Budel JO19-3 SV De Braak JO19-2 2 - 2
02-10-2021 S.V. Brandevoort JO19-4 Mifano JO19-3 7 - 3
25-09-2021 Merefeldia JO19-2 SV Budel JO19-3 4 - 1
25-09-2021 SV De Braak JO19-2 RKSV Heeze JO19-2 8 - 3
25-09-2021 SV Someren JO19-3 ONDO JO19-2 0 - 15
25-09-2021 Mifano JO19-3 NWC JO19-4 2 - 4
25-09-2021 DESM JO19-2 Bruheze JO19-2 2 - 5
18-09-2021 Bruheze JO19-2 NWC JO19-4 1 - 1
18-09-2021 ONDO JO19-2 RKSV Heeze JO19-2 3 - 4
18-09-2021 SV Budel JO19-3 S.V. Brandevoort JO19-4 5 - 4
18-09-2021 SV Someren JO19-3 Mifano JO19-3 1 - 2
18-09-2021 DESM JO19-2 SV De Braak JO19-2 0 - 7
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!