Trainingen

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO11-1G 18.00 - 19.15
  • 3LV
  • 3
  • -
Merefeldia JO11-2 18.00 - 19.15
  • 3RV
  • 2
  • -
Merefeldia MO17-1 18.00 - 19.15
  • 3LA
  • 9
  • Dinsdagtraining bij Eindse Boys
Merefeldia MO19-1 18.00 - 19.15
  • 3RA
  • 5
  • Dinsdagtraining bij Eindse Boys
Merefeldia JO13-1 18.00 - 19.30 Dennis Kluskens, Brandon Coumans
  • 5A
  • 1
  • -
Merefeldia JO13-2G 18.00 - 19.30
  • 5V
  • 2
  • -
Merefeldia JO15-1 18.00 - 19.30 Jordy Jeurninck, Glenn Jeurninck
  • 4A
  • 4
  • -
Merefeldia 4 (zon) 18.30 - 20.00 Hans Teunissen
  • 4V
  • 8
  • -
Merefeldia 1 (zon) 20.00 - 21.30 André Boessen, Ruud Sniekers
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 35+1 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4V
  • 3
  • -
Merefeldia 2 (zon) 20.00 - 21.30 André Boessen, Ruud Sniekers
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 3 (zon) 20.00 - 21.30 Nils Schroijen
  • 4V
  • 3
  • -
Merefeldia JO19-1 20.00 - 21.30 Louis van Hoof
  • 4A
  • 4
  • -
Merefeldia VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Rob Raemakers
  • 3V
  • 9
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia VR30+1 (zon) 19.00 - 20.30 Ewald Weekers
  • 4V
  • 9
  • -
Merefeldia 6 (zon) 19.30 - 21.00
  • 4A
  • 1
  • -

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia Walking Football 16.00 - 17.00 Andre Rudolph
  • 4V
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO8-1 18.00 - 19.00
  • 3RV
  • 3
  • -
Merefeldia JO8-2 18.00 - 19.00
  • 3RV
  • 3
  • -
Merefeldia JO9-1 18.00 - 19.00
  • 3RA
  • 4
  • -
Merefeldia JO9-2 18.00 - 19.00
  • 3LA
  • 4
  • -
Merefeldia JO10-1G 18.00 - 19.00
  • 4RV
  • 5
  • -
Merefeldia JO10-2G 18.00 - 19.00
  • 4LV
  • 5
  • -
Merefeldia JO12-1 18.00 - 19.15
  • 5A
  • 7
  • -
Merefeldia MO13-1 18.30 - 19.45
  • 5V
  • 6
  • Tweede training bij Eindse Boys
Merefeldia JO15-2 18.30 - 20.00 Andre Rudolph, Tjerk-Hidde Kampen
  • 4A
  • 2
  • -
Merefeldia JO17-1 20.00 - 21.30 Daan Vaes
  • 4A
  • 3
  • -
Merefeldia JO17-2 20.00 - 21.30 Rik Knapen
  • 4V
  • 4
  • -
Merefeldia JO19-2 20.00 - 21.30 Ton Vaes
  • 5A
  • 5
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO11-1G 18.00 - 19.15
  • 3LV
  • 3
  • -
Merefeldia JO11-2 18.00 - 19.15
  • 3RV
  • 3
  • -
Merefeldia JO13-1 18.00 - 19.30 Dennis Kluskens, Brandon Coumans
  • 5A
  • 1
  • -
Merefeldia JO13-2G 18.00 - 19.30
  • 5V
  • 2
  • -
Merefeldia JO15-1 18.00 - 19.30 Jordy Jeurninck, Glenn Jeurninck
  • 4A
  • 4
  • -
Merefeldia 1 (zon) 20.00 - 21.30 André Boessen, Ruud Sniekers
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 2 (zon) 20.00 - 21.30 André Boessen, Ruud Sniekers
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia JO19-1 20.00 - 21.30 Louis van Hoof
  • 4A
  • 4
  • -
Merefeldia VR1 (zon) 20.00 - 21.30 Rob Raemakers
  • 4V
  • 9
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO8-1 18.00 - 19.00
  • 3RV
  • 3
  • -
Merefeldia JO8-2 18.00 - 19.00
  • 3RV
  • 3
  • -
Merefeldia JO9-1 18.00 - 19.00
  • 3RA
  • 4
  • -
Merefeldia JO9-2 18.00 - 19.00
  • 3LA
  • 4
  • -
Merefeldia JO10-1G 18.00 - 19.00
  • 4RV
  • 5
  • -
Merefeldia JO10-2G 18.00 - 19.00
  • 4LV
  • 5
  • -
Merefeldia Mini's-1 18.00 - 19.00 Frans Stockmans
  • 5V
  • 1
  • -
Merefeldia Mini's-2 18.00 - 19.00
  • 5V
  • 1
  • -
Merefeldia JO12-1 18.00 - 19.15
  • 5A
  • 7
  • -
Merefeldia JO15-2 18.30 - 20.00 Andre Rudolph, Tjerk-Hidde Kampen
  • 4A
  • 2
  • -
Merefeldia 5 (zon) 20.00 - 21.30 Daan Vaes
  • 5V
  • 1
  • -
Merefeldia JO17-1 20.00 - 21.30 Daan Vaes
  • 4A
  • 3
  • -
Merefeldia JO17-2 20.00 - 21.30 Rik Knapen
  • 4V
  • 4
  • -
Merefeldia JO19-2 20.00 - 21.30 Ton Vaes
  • 5A
  • 5
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!