Trainingen

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia Walking Football 16.00 - 17.15 Andre Rudolph
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO8-1 18.00 - 19.15 Paul van Berlo, Daan Deijsselberg
  • 5V
  • 6
  • -
Merefeldia JO8-2 18.00 - 19.15 Sander Broers, Ed Pijnenburg, Ruben Windhorst
  • 5V
  • 6
  • -
Merefeldia JO9-1 18.00 - 19.15 Rob Pingen, Huub Rooijakkers
  • 5A
  • 9
  • -
Merefeldia JO9-2 18.00 - 19.15 Karry Engels, Joeri Gielen, Rob Heijmans
  • 5A
  • 9
  • -
Merefeldia JO11-1JM 18.00 - 19.15 Daan Kierkels, Theo Koevoets
  • 4V
  • 7
  • -
Merefeldia JO11-2 18.00 - 19.15 Bjorn Vaes, Laurens Verstappen
  • 4A
  • 7
  • -
Merefeldia JO11-3 18.00 - 19.15 Dirk van Eijndhoven, Frans Mieghout
  • 4A
  • 8
  • -
Merefeldia JO12-1 18.00 - 19.15 Dion George, Ruud Heinemans, Roy Slaats
  • 4V
  • 8
  • -
ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1 18.00 - 19.30
  • 3V
  • 5
  • -
Merefeldia JO15-1 18.30 - 20.00 Dennis Kluskens, Sjoerd Buijs
  • 3A
  • 1
  • -
Merefeldia JO15-2 19.30 - 21.00 Ton Vaes, Joost van Hoof
  • 5A
  • 2
  • -
Merefeldia JO17-1 19.30 - 21.00 Jordy Jeurninck
  • 4V
  • 3
  • -
Merefeldia JO19-2 19.30 - 21.00 Andre Rudolph, Tjerk-Hidde Kampen
  • 4A
  • 4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO10-1JM 18.00 - 19.15 Ties Jeurninck
  • 4V
  • 4
  • -
Merefeldia JO13-1 18.00 - 19.30 Errol van Kempen, Stefan Daems, Leon Vink
  • 5V
  • 1
  • -
Merefeldia JO13-2JM 18.00 - 19.30 Gerald Cadel
  • 5A
  • 2
  • -
Merefeldia 1 (zon) 20.00 - 21.30 Danny Koevermans, Jack Le Doux, Ruud Sniekers
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 2 (zon) 20.00 - 21.30 Danny Koevermans, Jack Le Doux, Ruud Sniekers
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia JO19-1 20.00 - 21.30 Louis van Hoof
  • 4A
  • 9
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO8-1 18.00 - 19.15 Paul van Berlo, Daan Deijsselberg
  • 4V
  • 6
  • -
Merefeldia JO8-2 18.00 - 19.15 Sander Broers, Ed Pijnenburg, Ruben Windhorst
  • 4V
  • 6
  • -
Merefeldia JO9-1 18.00 - 19.15 Rob Pingen, Huub Rooijakkers
  • 4A
  • 9
  • -
Merefeldia JO9-2 18.00 - 19.15 Karry Engels, Joeri Gielen, Rob Heijmans
  • 4A
  • 9
  • -
Merefeldia JO11-1JM 18.00 - 19.15 Daan Kierkels, Theo Koevoets
  • 5V
  • 7
  • -
Merefeldia JO11-2 18.00 - 19.15 Bjorn Vaes, Laurens Verstappen
  • 5A
  • 7
  • -
Merefeldia JO11-3 18.00 - 19.15 Dirk van Eijndhoven, Frans Mieghout
  • 5A
  • 8
  • -
Merefeldia Mini's 18.00 - 19.15 Frans Stockmans, Moncif Ghezza
  • 5V
  • 5
  • -
Merefeldia JO15-1 18.30 - 20.00 Dennis Kluskens, Sjoerd Buijs
  • 3A
  • 1
  • -
Merefeldia JO15-2 19.30 - 21.00 Ton Vaes, Joost van Hoof
  • 4A
  • 2
  • -
Merefeldia JO17-1 19.30 - 21.00 Jordy Jeurninck
  • 5V
  • 3
  • -
Merefeldia JO19-2 19.30 - 21.00 Andre Rudolph, Tjerk-Hidde Kampen
  • 5A
  • 4
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia JO10-1JM 18.00 - 19.15 Ties Jeurninck
  • 5V
  • 4
  • -
Merefeldia JO12-1 18.00 - 19.15 Dion George, Ruud Heinemans, Roy Slaats
  • 5V
  • 3
  • -
Merefeldia JO13-1 18.00 - 19.30 Errol van Kempen, Stefan Daems, Leon Vink
  • 4V
  • 1
  • -
Merefeldia JO13-2JM 18.00 - 19.30 Gerald Cadel
  • 4A
  • 2
  • -
ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 18.00 - 19.30
  • 3V
  • 5
  • -
Merefeldia 4 (zon) 18.30 - 20.00 Hans Teunissen
  • 3V
  • 8
  • -
Merefeldia 1 (zon) 20.00 - 21.30 Danny Koevermans, Jack Le Doux, Ruud Sniekers
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 35+1 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4
  • 4
  • -
Merefeldia 2 (zon) 20.00 - 21.30 Danny Koevermans, Jack Le Doux, Ruud Sniekers
  • 5
  • 6 en 7
  • -
Merefeldia 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4
  • 3
  • -
Merefeldia 5 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4
  • 3
  • -
Merefeldia 6 (zon) 20.00 - 21.30
  • 4
  • 4
  • -
Merefeldia JO19-1 20.00 - 21.30 Louis van Hoof
  • 3A
  • 9
  • -
ST Merefeldia/Eindse Boys MO20-1 20.00 - 21.30 Robby Harts, Rick Stultiens
  • 3V
  • 5
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Merefeldia VR18+1 19.00 - 20.30
  • 4V
  • 5
  • -
ST Merefeldia/Eindse Boys VR30+1 19.00 - 20.30 Ewald Weekers
  • 4A
  • 6
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!