Verjaardagen

Datum Clublid Functie
26 november Djamil Abdulahi
26 november Bram Engels Merefeldia JO9-2 (Teamspeler)
27 november Bep Gommans- Feijen
27 november Flip Schreurs
27 november Robbert van der Vleuten Commissielid
28 november Bart Boonen Merefeldia 1 (zon) (Teamspeler)
Merefeldia 2 (zon) (Teamspeler)
28 november Hans Vossen
30 november Ruud Verheijen Merefeldia 4 (zon) (Teamspeler)
1 december Naard Vaes Merefeldia 3 (zon) (Teamspeler)
2 december Jules Hanssen Merefeldia JO15-2 (Teamspeler)
2 december Ruben Smolenaers Merefeldia JO17-1 (Teamspeler)
3 december Theo Wijen Merefeldia 35+1 (zon) (Teamspeler)
4 december Tuur Wijen Merefeldia JO11-3 (Teamspeler)
5 december Pascal van de Schoor Merefeldia 35+2 (Teamspeler)
5 december Gijs van de Warenburg
6 december Bas Claessen Merefeldia JO13-1 (Teamspeler)
6 december Piet Ketelaars Groencoördinator
Scheidsrechter
Merefeldia Walking Football (Teamspeler)
7 december Tom Kuijper Merefeldia JO11-3 (Teamspeler)
8 december Luuk van den Broek Merefeldia JO12-1 (Teamspeler)
8 december Geert Saes Merefeldia 5 (zon) (Teamspeler)
8 december Ton Vaes Coördinator recreatieve senioren
Merefeldia 35+1 (zon) (Teammanager)
Merefeldia JO15-2 (Teammanager)
Lid
9 december Noël Stienen
10 december Rens Brouns Merefeldia 5 (zon) (Teamspeler)
10 december Joep Gommans Wedstrijdsecretaris senioren
Merefeldia 1 (zon) (Teammanager)
Voetbalorganisatie
10 december Thijmen Gorsselink Merefeldia JO9-1 (Teamspeler)
10 december Tren Triepels Merefeldia JO9-2 (Teamspeler)
11 december Mieck Bensen Merefeldia 6 (zon) (Teamspeler)
11 december Jordy Jeurninck Commissielid
Coördinator bovenbouw
Projectteam jeugd
Merefeldia 2 (zon) (Teamspeler)
Merefeldia JO17-1 (Teammanager)
Merefeldia 1 (zon) (Teamspeler)
11 december Cesar Willemse Merefeldia 5 (zon) (Teamspeler)
12 december Robby Harts Merefeldia 35+1 (zon) (Teamspeler)
ST Merefeldia/Eindse Boys MO20-1 (Teammanager)
13 december Fien Knapen
13 december Indy Mertens ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 (Teamspeler)
ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1 (Teamspeler)
13 december Frits Verheijen
14 december Raf Buijs Merefeldia JO12-1 (Teamspeler)
15 december Mees Arkesteijn Merefeldia JO10-1JM (Teamspeler)
17 december Marga van Grimbergen ST Merefeldia/Eindse Boys VR30+1 (Teamspeler)
17 december Sylvia van Leeuwaarden ST Merefeldia/Eindse Boys VR30+1 (Teamspeler)
17 december Sander Vergeer Merefeldia 6 (zon) (Teamspeler)
18 december Kyell van den Bosch Merefeldia JO19-2 (Teamspeler)
18 december Hein Poell
20 december Paul Jansen
21 december Mies van Meel Merefeldia JO9-2 (Teamspeler)
22 december Jeroen Sentjens Merefeldia 2 (zon) (Teamspeler)
Merefeldia 1 (zon) (Teamspeler)
22 december Dex Smolenaers
22 december Henk Stultjens
23 december Tara Moonen ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-1 (Teamspeler)
ST Eindse Boys/Merefeldia MO15-1 (Teamspeler)
23 december Teun Wijen Merefeldia JO10-1JM (Teamspeler)
24 december Mohamad Hamdo
24 december Henk Wulms Merefeldia 3 (zon) (Teammanager)
25 december Tom Altena Merefeldia 2 (zon) (Teamspeler)
Merefeldia 1 (zon) (Teamspeler)
25 december Ries van Eijk Merefeldia 2 (zon) (Teamspeler)
Merefeldia 1 (zon) (Teamspeler)
25 december Marcel Kuepers Wedstrijdcoördinator senioren
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!